Petwoon

Petwoon olarak; 2019 yılı itibariyle İskandinav stili evcil hayvan mobilya, aksesuar ve yaşam alanı çözümleri sunmaktayız. Hayvansever iç mimarlar olarak; sevgili dostlarımız için modern, ergonomik ve doğal ürünler tasarlayarak ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan el yapımı estetik ürünler imal ediyoruz.

Huş kontrplaktan ürettiğimiz doğal ahşap ürünler ve leke tutmaz, yıkanabilir kumaşlarla ürettiğimiz döşemelik ürünlerle sizlerin ve evcil hayvanlarınızın konforunu ön planda tutuyoruz.

El yapımı tasma ve aksesuar ürünlerinde, kimyasal uygulamalara maruz kalmadan, bitkisel tabaklama yöntemleriyle üretilen hakiki vejetal deri kullanıyoruz. El örmesi makrome detaylarla tamamladığımız Petwoon aksesuarlarını üretirken, doğaya dönüşümlü malzemeler kullanmaya özen gösteriyoruz.

Ürünlerimizi tasarlarken, sevimli dostlarımızın güzelliğini gölgede bırakmayacak ve tüm mekânlara uyum sağlayabilecek sade formlar tercih ediyoruz.

Çocuklar için tasarladığımız ürünler için Kidwoon sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Siz Hayal Edin, Biz Üretelim

Koleksiyonumuzda yer alan mobilyalardan ayrı olarak; ‘‘özel tasarım’’ hizmetimizden faydalanarak kendi evcil hayvanınıza özel ürünler sipariş edebilirsiniz. Sizinle birlikte tasarlayacağımız ve atölyemizde üreteceğimiz ürünlere küçük dostunuzun ismini yazdırabilir ya da ona özel detaylar ekleyebilirsiniz.