Petwoon'da Neler Var?

Uyku Ürünleri

Gezme Ürünleri

Yemek Ürünleri

Yaşam Ürünleri

Neden Huş Kontrplak Kullanıyoruz?

Petwoon’un huş köpek ve kedi yatakları, sürdürülebilir şekilde yönetilen Letonya, Litvanya, Estonya ve Finlandiya ormanlarından gelen huş ağaçlarından üretilir. Bu ağaçlar, ince katmanlar haline getirilip çapraz bağlı şekilde birleştirilerek ‘’kontrplak’’ haline getirilir. 

Bu sayede; yüksek mukavemet ve sertliğe sahip bir malzeme haline gelen huş kontrplak, birçok uygulamada çok iyi performans gösterir. Huş kontrplak ayrıca neme karşı iyi bir dirence sahip olup, işlenmesi ve taşınması kolay bir malzemedir. 

Petwoon Ceviz Mobilya Özellikleri Nelerdir?

Petwoon’un ceviz köpek ve kedi yatakları, gerçek ahşap kaplamalı doğal ürünlerdir. İçeriğindeki MDF gövde; reçine ve mumlarla karıştırılmış çevre dostu ağaç liflerinden, geri dönüştürülmüş ahşap ve paletlerden ve talaştan elde edilir.

Her bir mobilya;  gölgelendirme, renk, yapı ve damar çeşitliliği ile benzersiz olmakla birlikte, budak ve çatlaklar ürünün doğal yüzey özellikleridir. 

Petwoon Yatak Özellikleri

Petwoon yatak kumaşları, %65 pamuk %35 polyester içeriğine sahip olup, çevre dostu ve sosyal sorumluluk bilinciyle üretilen, zararlı maddelere karşı test edilmiş tekstil ürünleri için izlenebilir bir ürün etiketi olan OEKO-TEX sertifikasına sahiptir.

Bu kumaşlardan üretilen kılıflar su itici özelliğe sahiptir ve fermuarları sayesinde kolaylıkla yıkanabilirler.

Petwoon yatak içlerinde kullanılan yüksek mukavemetli süngerler, zamanla kumaşın yıpranmasını engellemesi amacıyla elyaf ile kaplanmıştır. Orta yumuşaklıktaki sünger yatakların yanı sıra, daha yumuşak ve esnek olan silikon elyaf dolgulu yataklar ise küçük dostunuza hijyenik ve rahat bir uyku sağlar.

Petwoon Tasma ve Kayışlarında Kullanılan Vejetal Deri Nedir?

Yalnızca doğal tanenler kullanılarak üretilen bitkisel tabaklanmış vejetal derilerin çevreye olumsuz bir etkisi yoktur. Tabaklama yöntemi oldukça eskidir ve yetenekli ustalar gerektirir, bitkisel tabaklanmış deri ürünlerini özel kılan da budur.

Özenli tabaklama işlemi ve doğal tanenler sayesinde, vejetal deriler zengin ve güzel bir patine geliştirir ve zaman ve kullanım ile birlikte özgün bir görünüm kazanır. Topraksı ve doğal bir tonu ve kokusu vardır.

Petwoon Nerelerde Var?