Sıkça Sorulan Sorular

Petwoon.com üzerinden alışveriş ile ilgili en çok merak edilen soruları bu bölümde bulabilirsiniz.

Soru Siparişimin Teslimat Tarihini Nereden Görebilirim?
CevapSiparişinizin teslimat tarihini görmek için petwoon.com üyeliğinize giriş yapınız. “Hesabınız”da yer alan “Siparişlerim” listesinden ilgili siparişinizin “Sipariş Detayı” linkine tıklayınız. Açılan sayfada “Tahmini Teslimat Tarihi” başlığında teslimat tarihinizi görebilirsiniz.
Soru Siparişimin Kargo Takibini Nasıl Yapabilirim?
CevapSiparişiniz kargoya teslim edildiğinde üyelik e-posta adresinize bilgi iletilmektedir. Kargo takibiniz için petwoon.com üyeliğinize giriş yapınız. “Hesabınız”da yer alan “Siparişlerim” listesinden ilgili siparişinizin “Sipariş Detayı” linkine tıklayınız. Açılan sayfada ürün listesi sağ üst köşesinde yer alan “Kargom Nerede” butonu ile kargo takibini yapabilirsiniz.
Soru Ürün İade Şartları Nelerdir?
Cevap“Sebep Göstermeden Cayma Hakkı” ürünü teslim aldığınızdan itibaren 14 gündür. İade işlemlerinin başlaması için iade etmek istediğiniz ürünün 14 gün içinde tarafımıza ulaşması gerekmektedir.

  • İade etmek istediğiniz ürünün ambalajının hasar görmemiş, kullanılmamış; etiketinin zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir.
  • İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz.
  • Tek kullanımlık, hızlı bozulan, son kullanma tarihi geçme olasılığı taşıyan ürünlerde yasa gereği cayma hakkı kullanılamaz.

Soru Ödeme Seçenekleri Nelerdir?
CevapVisa, MasterCard ve American Express kredi kartları, banka kartları ve bankanıza bağlı bir sanal kart ile ya da havale yoluyla ödeme yapabilirsiniz.
Soru Nasıl Üye Olabilirim?
CevapHesabım sayfasında bulunan “Kayıt Ol” sekmesini kullanarak üye olabilirsiniz.
Soru E-bülten ile Kampanyalardan Nasıl Haberdar Olabilirim?
CevapAnasayfanın alt bölümünde yer alan “E-Bülten” çubuğuna mail adresinizi yazarak yeniliklerden ve kampanyalarımızdan haberdar olabilirsiniz.