İletişim Evcil Hayvan Alışveriş Online Mağazası

Petwoon İletişim Evcil Hayvan Alışveriş Online Mağazası ile ilgili her türlü bilgi için bizimle 7×24 iletişime geçebilirsiniz.

Mesaj Gönder

Her türlü bilgi, öneri ve şikayetleriniz için bize ulaşabilirsiniz.

[sober_contact_box address=”Zühtüpaşa Mah. Kolej Sok. No:7A Kadıköy / İSTANBUL” phone=”0216 784 10 15″ email=”info@petwoon.com”]

  SİPARİŞ, KARGO, DEĞİŞİM VE İADE

  SİPARİŞ VE ÖDEME

  Petwoon.com satış sitemizden herhangi bir Visa / Mastercard kredi kartlari ile anında alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı aracılığı ile gerçekleştirilen ödemeler, Iyzico ödeme sistemi aracılığı ile online olarak gerçekleştirilmektedir.

  Söz konusu sistem, herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa, ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Kredi kartı ödemeniz onaylandıktan sonra siparişiniz hazırlanarak kargoya verilecektir.

  Sitemizde yer alan ürünlerin fiyatlarına KDV dahildir.

  KARGO VE TESLİMAT

  Ödemeniz onaylandıktan sonra, internet sayfamızdan seçerek sipariş edilen ürün, anlaşmalı kargo firması tarafından adresinize teslim edilecektir. Stoklu ürünler için teslimat süresi 7 iş günü, stoksuz ürünler için teslimat süresi 15 iş günüdür. Ürünlerimizin faturası, sipariş gönderimini takiben e-posta yoluyla iletilecektir.

  Ürün kargo firması tarafından adrese ulaştırıldığında; ürünün kargo görevlisinin önünde incelenerek teslim alınması önerilir. Ürünün hasarlı olması durumunda, görevliye tutanak düzenlettirerek aynı kargo şirketine ürünün iadesini yaptırmanız gerekmektedir.

  SİPARİŞ İPTALİ

  Sipariş kargoya verilmeden; yani « siparişiniz Petwoon’a ulaştı » konumunda iken iptal işlemi gerçekleştirebilir, ancak « siparişiniz yola çıkmıştır » konumundaki sipariş işleme alınmış olduğundan, iptal işlemi gerçekleştirilemeyecektir. Siparişinizi iptal etmek için info@petwoon.com üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

  ÜRÜN BEDEL İADESİ

  Ürün, teslim alındıktan sonraki ondört (14) gün içerisinde iade edilebilir ya da değişim talebinde bulunulabilir. İade ya da ürün değişiminin yapılabilmesi için, bildirim ve talebin sipariş numarası ile birlikte e-posta aracılığıyla on dört (14) gün içerisinde tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir. İade işlemlerinin başlayabilmesi için; ürünün faturasıyla beraber, Petwoon’un yönlendireceği kargo firması aracılığıyla gönderilmesi gerekmektedir.

  Ürünün ve Bedelin İade Edilebilme Koşulları

  • İadesi istenen ürünün orijinal ambalajı, faturası ve varsa promosyonları ile birlikte gönderilmesi gerekmektedir.
  • Özel sipariş ile üretilen ya da isteğe göre ölçüsü, rengi değiştirilen kişiselleştirilmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
  • Ürün kullanılmamış, yıkanmamış, tahrip edilmemiş ve orijinal kutusu bozularak yeniden satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olmalıdır.

  Ürün, atölyemiz tarafından incelenir ve burada belirtilen iade koşullarına uygun ise iade işlemi başlatılır. İade onaylandığında, alıcının kayıtlı e-mail adresinden alıcıya ulaşılarak satın alırken kullanılan ödeme yöntemiyle ürün tutarı hesabına geri yatırılır. Bu süreç bildirim tarihinden itibaren en geç ondört (14) iş günü içerisinde başlar. Ödemenizin hesabınıza yansıması, bankaların işlem sürelerine bağlı olarak farklılık gösterebilir.