Evcil hayvan tasma ve kayışları Petwoon’un el yapımı serileri ile keşfedilmeyi bekliyor. Petwoon evcil hayvan aksesuarları, köpek ve kedilerinizin konforu ve şıklığı için özenle tasarlandı. Bunun için ürünlerimizde kullandığımız yüksek kaliteli hakiki deri ve kimyasal uygulamalara maruz kalmadan, bitkisel tabaklama yöntemleriyle üretilen vejetal deri evcil hayvan aksesuarları; doğal yapısıyla hassas ciltli dostlarınızın cildini tahriş etmez. Dolayısıyla, el örmesi makrome detaylarla süslediğimiz evcil hayvan tasma ve kayışları gezdirme esnasında sizin ve dostunuzun konforu düşünülerek, doğaya dönüşümlü malzemelerden üretilmiştir. Bununla beraber, yüzeyindeki gözenekler sayesinde hava ve su sirkülasyonuna olanak sağlayarak bakteri oluşumunu önler.

Evcil Hayvan Tasma ve Kayışları Bakım Talimatları

Nasıl ki doğallığının bir parçası olarak; zaman içinde derinin yüzey dokusunda ve renginde meydana gelebilecek değişiklikler normal görünmekte ise, sorunsuz kullanım kolaylığınızı da göz önüne alarak üretimlerimizi gerçekleştiriyoruz. Eğer ürününüz vejetal deri ise; zamanla kendine has bir renk ve patinaya sahip olacaktır. Bu nedenle gerekli özeni göstererek ürünlerinizin yeniliğini korumanız mümkündür. İlk olarak deri bölümlerin bakımı için; düzenli aralıklarla özel olarak üretilen cilalar kullanılmalıdır.

Üstelik aksesuar ve birleşim amaçlı kullanılan metal donanım yüzeyleri kaplamalı olduğundan malzemenin doğası gereği aşırı kullanım sonrası kararmalar meydana gelebilir. Şu var ki kir ve lekeleri çıkarmak için yumuşak ve nemli bez kullanarak aşırı sürtünmeden kaçınınız.

Özellikle köpek tasmaları, günlük kullanımda zorlanır. Bu nedenle, lütfen belirtilen bakım önerilerini uygulayınız.

Evcil Hayvan Tasma ve Kayışları Alırken Nasıl Ölçü Alınmalıdır?

Evcil hayvanınızın tasmasının yerleşeceği bölgeye (boyun ya da göğüs), arada 1 – 2 parmak boşluk kalacak şekilde bir mezura sarın. Fakat unutmayın ki bulduğunuz ölçü tabloda yer alan ölçü aralıklarından hangisine dahilse, tasma bedeni odur. Bunun dışında mezuranız yoksa, bir parça ip ve cetvel kullanarak ölçü alabilirsiniz.

Sonuç olarak, her şey minik dostlarımız için olduğundan Petwoon her zaman sizin yanınızdadır.