SİPARİŞ VE ÖDEME

Petwoon.com satış sitemizden herhangi bir Visa / Mastercard kredi kartlari ile anında alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı aracılığı ile gerçekleştirilen ödemeler, Iyzico ödeme sistemi aracılığı ile online olarak gerçekleştirilmektedir.

Söz konusu sistem, herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa, ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir. Kredi kartı ödemeniz onaylandıktan sonra siparişiniz hazırlanarak kargoya verilecektir.

Sitemizde yer alan ürünlerin fiyatlarına KDV dahildir.

KARGO VE TESLİMAT

Ödemeniz onaylandıktan sonra, internet sayfamızdan seçerek sipariş edilen ürün, Yurtiçi Kargo tarafından adresinize teslim edilecektir. Stoklu ürünler için teslimat süresi 7 iş günü, stoksuz ürünler için teslimat süresi 15 iş günüdür. Ürünlerimizin faturası, sipariş gönderimini takiben e-posta yoluyla iletilecektir.

Ürün kargo firması tarafından adrese ulaştırıldığında; ürünün kargo görevlisinin önünde incelenerek teslim alınması önerilir. Ürünün hasarlı olması durumunda, görevliye tutanak düzenlettirerek aynı kargo şirketine ürünün iadesini yaptırmanız gerekmektedir.

SİPARİŞ İPTALİ

Sipariş kargoya verilmeden; yani « siparişiniz Petwoon’a ulaştı » konumunda iken iptal işlemi gerçekleştirebilir, ancak « siparişiniz yola çıkmıştır » konumundaki sipariş işleme alınmış olduğundan, iptal işlemi gerçekleştirilemeyecektir. Siparişinizi iptal etmek için info@petwoon.com üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

ÜRÜN BEDEL İADESİ

Ürün, teslim alındıktan sonraki ondört (14) gün içerisinde iade edilebilir ya da değişim talebinde bulunulabilir. İade ya da ürün değişiminin yapılabilmesi için, bildirim ve talebin e-posta aracılığıyla ondört (14) gün içerisinde tarafımıza bildirilmesi gerekmektedir. İade işlemlerinin başlayabilmesi için; ürünün faturasıyla beraber, Petwoon’un anlaşmalı olduğu kargo firması aracılığıyla gönderilmesi gerekmektedir.

Ürünün ve Bedelin İade Edilebilme Koşulları

İade, orijinal kutu ile birlikte yapılmalıdır. Kullanılmış, yıkanmış, tahrip edilmiş ve orijinal kutusu bozularak yeniden satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Ürün, burada belirtilen iade koşullarına uygun ise iade işlemi başlatılır. İade onaylandığında, alıcının kayıtlı e-mail adresinden alıcıya ulaşılarak kredi kartıyla yapılan ödeme hesabına geri yatırılır. Bu süreç bildirim tarihinden itibaren en geç ondört (14) iş günü içerisinde başlar.